(Bul) Sitemizde arama yapabilirsiniz
Yeni Eklediğimiz konular
Giriş Paneli
ID:
Şifre :
Şifremi Unuttum?
Program indir
Film indir
Konu Paylaşım Bölümücep kronometre
waseor saat

Turkceindir.org Waseor Saat Iki bolumden olusan bir tasarim. Saat bolumunde; istediginiz saatte sizi alarmiyla uyariyor. Ikinci bolum ise kronometre; burada ise belirlediginiz zaman dilimini olcebiliyorsunuz.

Turkceindir.org Notu = Waseor Saat programini sabit diskinize indirme yaptiktan sonra sistem guvenligi icin antivirus yazilimlari ile test yapiniz. Turkceindir.org Waseor Saat program gelistiricisi olmadigi icin sorumluluk kabul edemez. Ayriyetten Waseor Saat yazilimi hakkinda daha detayli bilgiye ulasmak yapimcisi ile iletisime gecebilirsiniz.

Program Gelistiricisi - Waseor

timeleft

TimeLeft TimeLeft Program; geri sayici, hatirlatici, saat, alarm, kronometre, zamanlayici, saat editoru, post-it gibi cok cesitli islemleri yapabilmenize olanak sagliyor. Ustelik oldukca iyi ve kullanimi cok kolay...Temel olarak Winampin yazi stili ve arayuzunu kullanan programin her ozelligi icin ayri penceresi bulunuyor. Gayet hos bir gorunume sahip olan programda kucuk boyuta karsin buyuk isler yapabilirsiniz.Not: Bu, TimeLeftin ucretsiz surumudur. Ucretli surum olan TimeLeft Deluxe adli programi satin almak icin $19.95 odemeniz gerekmektedir. TimeLeft Deluxeun en buyuk ozelligi, coklu islem yapilmasina olanak saglamasidir.

Turkceindir.org Notu = TimeLeft programini sabit diskinize indirme yaptiktan sonra sistem guvenligi icin antivirus yazilimlari ile test yapiniz. Turkceindir.org TimeLeft program gelistiricisi olmadigi icin sorumluluk kabul edemez. Ayriyetten TimeLeft yazilimi hakkinda daha detayli bilgiye ulasmak yapimcisi ile iletisime gecebilirsiniz.

Program Gelistiricisi - NesterSoft

Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

Mozilla Firefox 5.0 Beta 1Mozilla Firefox - daha hızlı, daha güvenli, kullanımı kolay ve sportif bir görünüm, bu en son sürümü Firefox web tarayıcısı yenilik için yeni bir standart yaratıyor. (Olduğu eski Phoenix Firebird), Mozilla Firefox proje XUL kullanıcı arayüzü dili kullanılarak yazılmıştır ve çapraz platform olacak şekilde tasarlanmıştır Mozilla tarayıcı bileşenini bir yeniden tasarımı. Bu, hızlı küçük ve kullanımı kolay ve sekmeli tarama ve pop-up pencere engelleme yeteneği gibi diğer Web tarayıcıları üzerinden pek çok avantajı sunmaktadır. Firefox web kullanımı yolu için özel çevrimiçi deneyiminizi özelleştirmek için çok yol var. 6.000 'den fazla Eklentileri (küçük ekstralar Firefox özel gereksinimlerini karşılamak için çoğaltmak) sadece, daha fazlasını yapmak daha eğlenceli ve daha yaratıcı çevrimiçi yardım etmek için orada bekleyen vardır. Firefox kişisel bilgilerinizi ve online olarak kişisel çıkarları uzakta kötü adamlar arasında tutar. Sadece güvenlik bizim önceliğimizdir.