(Bul) Sitemizde arama yapabilirsiniz
Yeni Eklediğimiz konular
Giriş Paneli
ID:
Şifre :
Şifremi Unuttum?
Program indir
Film indir
Konu Paylaşım BölümüNokia Ovi Suite 3.1.0.84 FinalNokia Ovi Suite 3.1.0.84 FinalNokia cihaz ve PC, arkadaşlarınızla paylaşın fotoğraf ve güncel önemli dosyaları tutmak arasında içerik aktarma. Nokia Ovi Suite ile kolayca yedekleme, erişim ve bilgisayarınızda Nokia cihazınızın içeriğini senkronize. Yönetmek kişileri, arkadaşları ile fotoğraf paylaşmak arayabilir ve Nokia Ovi Suite aracılığıyla tüm senkronize hayatınızı tutun. Toplantılar, kişiler, görevler ve daha fazlası - Nokia Ovi Suite, bilgi ve senkronize tutmanıza yardımcı olur yukarı -Cihazınızın ve online bilgisayarınızda güncel, için. Neden bilgisayarınız ve Nokia cihazınızda ayrı adres defterleri ve takvimi tutmak olmalıdır? Nokia Ovi Suite ile senkronize etme seni tüm bilgilerinizi tutmanıza yardımcı olur - birden fazla cihaz, yerleri ve uygulamalar arasında güncel. Nokia Ovi Suite de bilgilerinizi yedeklemenizi sağlar - Cihazınızın kaybolması veya hasar böylece önemli ayrıntılar kaybetmezsiniz - Bilgisayarınızda veya çevrimiçi on Ovi Sync için.

Nokia Ovi Suite ile şunları yapabilirsiniz:
Fotoğraf, müzik ve iletileri de dahil olmak üzere bilgisayar ve Nokia cihazınız arasında • bilgi paylaşımı,
Güvenli ve kolay Ovi ile • pay fotoğraf çevrimiçi
•, Microsoft Outlook kişiler, notlar görmek cihazınızda -do - listeleri ve takvim bilgisi
• indirmek ve Ovi Maps kullanımı

Nokia Ovi Suite kolay fotoğraf ve ve cihazınızdan müzik kopyalamak için yapar. Müzik veya cihazınız ve bilgisayarınız arasında fotoğraf kopyalamak için ya sürükleyebilir ve transfer etmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayın ve bırakın.
Sürükle ve bırak. Nokia Ovi Suite, fotoğraf seçin veya kopyalamak ve bilgisayarınızda veya aygıtınızda bir klasöre sürükleyin izleyebilirsiniz. Nokia Ovi Suite kopya ilerleme gösterir ve herhangi bir sorun için sizi uyarır.
Sağ tıklayın. Fotoğrafı sağ tıklayın veya kopyalamak ve bilgisayara kopyalama seçin veya cihaza kopyalama parça. Nokia Ovi Suite kopya ilerleme gösterir ve herhangi bir sorun için sizi uyarır. Lisans: Freeware.

Yapımcısı: http://www.nokia.co.uk/support/download-software/ovi-suite

Nokia Ovi Suite 3.1.0.84 Final


Türkçe indir .org

Bu konuya yorum yapmak istiyorsanız lutfen kullanici girisi yapiniz.