(Bul) Sitemizde arama yapabilirsiniz
Yeni Eklediğimiz konular
Giriş Paneli
ID:
Şifre :
Şifremi Unuttum?
Program indir
Film indir
Konu Paylaşım BölümüMozilla Firefox 5.0 Beta 1Mozilla Firefox 5.0 Beta 1Mozilla Firefox - daha hızlı, daha güvenli, kullanımı kolay ve sportif bir görünüm, bu en son sürümü Firefox web tarayıcısı yenilik için yeni bir standart yaratıyor. (Olduğu eski Phoenix Firebird), Mozilla Firefox proje XUL kullanıcı arayüzü dili kullanılarak yazılmıştır ve çapraz platform olacak şekilde tasarlanmıştır Mozilla tarayıcı bileşenini bir yeniden tasarımı. Bu, hızlı küçük ve kullanımı kolay ve sekmeli tarama ve pop-up pencere engelleme yeteneği gibi diğer Web tarayıcıları üzerinden pek çok avantajı sunmaktadır. Firefox web kullanımı yolu için özel çevrimiçi deneyiminizi özelleştirmek için çok yol var. 6.000 'den fazla Eklentileri (küçük ekstralar Firefox özel gereksinimlerini karşılamak için çoğaltmak) sadece, daha fazlasını yapmak daha eğlenceli ve daha yaratıcı çevrimiçi yardım etmek için orada bekleyen vardır. Firefox kişisel bilgilerinizi ve online olarak kişisel çıkarları uzakta kötü adamlar arasında tutar. Sadece güvenlik bizim önceliğimiz.

Ne yapar farklı Firefox? En önemlisi, biz açığız. (Ve bizim geri izleme uzmanları binlerce var) dünyada herkes demektir bizim kod içine bakmak ve bulmak olası zayıf noktalar bizim zırh yapabiliyor. Ve hakkında bir sorun duyduğunuzda, bizim koyulmasını ve hemen sabitleme işe. Bunun biraz daha az mükemmel konum itiraf anlamına gelse bile, konunun dikkat çekmek için en iyi ilgi (ve bizim) içinde.

TraceMonkey JavaScript motoru Firefox 3.5 için hızlı performans çığlık getiriyor. Firefox 3 daha hızlı ve daha hızlı Firefox 2'den 10x olarak iki katından fazla kullanıcısı javascript ile, kronometre dışarı bozmadan farkı görmek mümkün olacak.

Daha hızlı, Daha Güvenli, Daha Akıllı,
Şeyleri hızla çevrimiçi hareket ve size yetişmek emin olmak için Firefox çalışan motor beefed ettik: Firefox 3.5 Firefox 2 kadar hızlı Firefox 3 gibi hızlı ve on kat olarak iki katından daha fazladır. Sonuç olarak, e-posta gibi Web uygulamaları, fotoğraf siteleri ve favori sosyal ağlar ve daha duyarlı snappier hissedeceksiniz.

Daha Yolları Güvenli tutun
güvende tutulması sırasında sörf bizim ve anti-anti-malware teknoloji ve phishing upgrade ettik neden özel tarama eklendi ve gizliliğinizi sağlamak için seçenekler "Bu siteye unutmak" bizim önceliğimizdir vardır. Artı, açık kaynak güvenlik süreci biz (ve kişisel bilgileriniz) güvende tutmak için gece gündüz çalışan tüm dünyada uzmanlar var demektir.

Bir Boyut Tüm Fit mu
Herkes neden tarayıcınızın sonraki adam tam gibi olmalıdır, farklı Web kullanır? Eğer sohbet pişirme veya kodlama içine olsanız, Firefox bunu ihtiyaçlarınızı tam uyacak şekilde özelleştirmenize yardımcı olmak için 6.000 'den fazla eklenti vardır.

Web ilerlemek
Firefox 3.5 size modern web en iyi getiriyor emin olmak için sürekli çalışıyoruz. Özel tarama gibi yeni özellikleri ile Awesome Bar, artı önemli performans geliştirmeleri için-off sekmeler ve geliştirmeleri gözyaşı, sen kesme kenarında hayatın tadını çıkaracaksınız. Lisans: Açık Kaynak.

Yapımcısı: http://www.mozilla.com/firefox/

Mozilla Firefox 5.0 Beta 1


Türkçe indir .org

Bu konuya yorum yapmak istiyorsanız lutfen kullanici girisi yapiniz.