(Bul) Sitemizde arama yapabilirsiniz
Yeni Eklediğimiz konular
Giriş Paneli
ID:
Şifre :
Şifremi Unuttum?
Program indir
Film indir
Konu Paylaşım BölümüAnyDVD & AnyDVD HD 6.8.0.0 FinalAnyDVD & AnyDVD HD 6.8.0.0 FinalAnyDVD arka planda otomatik olarak DVD - Film descrambles bir programdır. Bu DVD bölge kodu tüm uygulamalar ve Windows işletim sistemi için ücretsiz ve korumasız. CloneDVD, Pinnacle Instant Copy, InterVideo DVD - Kopya gibi AnyDVD yardım sistemine kopyalamak vs CSS korunan filmleri kopya edebiliyoruz. Eğer böylece herhangi bir DVD çalar ve herhangi bir DVD oynatıcı yazılımı ile Movie bölge özgür ve görülebilir hale RPC bölge kodunu kaldırabilir. AnyDVD yardımı ile istediğiniz her DVD Player yazılımı olmayan bölge kodları eşleme ile film izleyebilirsiniz!

AnyDVD telif hakkı ve FBI uyarıları gibi altyazılar ve yasağı mesajları içeren istenmeyen film özelliklerini, kaldırma kapasitesine sahiptir. O da zaman eklemek ya da bir disk kaldırmak veya ' önlemek PC - friendly'software otomatik başlatma gelen harici bir uygulama başlatmak olanak taktığınızda bir video DVD.

AnyDVD da, oyun, kopyalama ve Ses CD'leri korunan yırtarak verir: AnyDVD sadece DVD değil çözer! Şifre çözme tüm AnyDVD sunar değildir. PC'nizde film izlerken gürültü düzeyini azaltmak için izin DVD sürücüsünün hız kontrol edebilirsiniz. Hatta her iki NTSC ve PAL görüntüler için monitörün ekran frekansını ayarlayabilirsiniz. Lisans: Shareware.

Yapımcısı: http://www.slysoft.com/en/anydvd.html

AnyDVD & AnyDVD HD 6.8.0.0 Final


Türkçe indir .org

Bu konuya yorum yapmak istiyorsanız lutfen kullanici girisi yapiniz.